top of page
logo_bdb__thumb.png

ВІДЕОВІДГУКИ ПРО ВІДЕОКУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ЯК ПО СКАЙПУ З РЕПЕТИТОРОМ!

Дивіться відгук польською мовою після 2 місяців самостійного навчання за моїми відеоуроками! Хлопець ні разу не був в Польщі та вчився з нуля!


Мої відео

-не для слабких духом людей
- не для тих, хто приїхав лиш заробити і повернутись додому. Бо тоді мова дійсно сто років непотрібна
- Не для тих, хто не хоче розвиватись та пізнавати новий світ, нову культуру.

Мої уроки для тих, хто чітко знає, чого хоче
- Для тих, хто працює зранку до вечора та не має часу бігати по репетиторах чи мовних школах
- Хто хоче здати сертифікаційні іспити або отримати громадянство чи Карту поляка
- Мої уроки для тих людей, які прагнуть змін та не зупиняються навіть у п'ятдесят

В мене є курси і для тих, кому ТРЕБА ПОВЕРХНЕВО ЗНАТИ ГРАМАТИКУ - ПРИСКОРЕНИЙ З НУЛЯ
І ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ЯКІСНО ТА УСВІДОМЛЕНО ЗАГОВОРИТИ. Повторюю, у мене якісна польська мова, а не фількіна грамота.

 

Перегляньте сайт до кінця та заберіть свій подарунок - мою книгу-конспект!

  • YouTube
  • Instagram Social Иконка
  • Facebook
  • Tumblr Social Icon
  • Blogger Социальные Иконка

Більше відеовідгуків дивіться нижче на моєму каналі на ютуб та в профілі інстаграму

 А у цьому відео нижче я розповім про себе та про те, як відбувається навчання, тривалість та ціну. Та чому це не просто відеоуроки, а  точно так само як вживу зі мною по скайпу! Обов'язково подивіться відео!

Далі ті відеоуроки, які я записала та детально що входить у кожен курс. А також перші відео для ознайомлення!

Поглиблений відеокурс польської мови з ПОВНОГО нуля ВІД ЧИТАННЯ ДО РОЗМОВНОГО РІВНЯ за 2, 5 місяці

Ви отримаєте весь багаж знань або ж можете вивчити абсолютно те саме у мовній школі або вживу з репетитором по скайпу за набагато більшу ціну та витратите набагато більше часу! Обирати Вам!

 

БОНУСИ

- ВІДЕОДИКТАНТИ

- МЕГАКОРИСНІ СЛОВНИКИ ТА

НАПРАЦЮВАННЯ АВТОРА КУРСУ

Закритий чат в Telegram для спілкування з іншими учасниками курсу

зворотній зв*язок 24/7

Поради, консультації, рекомендації на протязі всього навчання

Що входить

 

Відеокурс польської мови з нуля включає в себе 20 відеоуроків.

Перед початком роботи ми вчимося читати з нуля польською мовою. Це 5 відео разом та 2 файли.

Наступний етап - це Навчитись писати з нуля польською мовою — 2 відеот а чотири текстові документи, а також чотири відеодиктанти, аби закріпити знання та вміння.

 

1відеоурок — 2відео та конспект. Тут ми закріплюємо навички читання, вчимося вітатись та прощатись, представлятись. Знайомимося і з польськими числівниками від 1до 10. Адреса, вираження самопочуття Jak się masz - Як твої справи?. Питання Skąd jesteś - Звідки ти є? Відмінювання дієслів бути - być, мешкати - mieszkać, mieć - мати. Прислівники, особові займенники. Граматична термінологія польською. Вимова та наголос.

 

2 відеоурок - 5 відео та конспект. Числівники 11 — 23. Інтернаціоналізми (прикметники). Опис вигляду та характеру. Питання Kto to jest - Хто це є?, Co to jest - Що це є ? Вчимося визначати роди іменників та прикметників за допомогою закінчень. Починаємо вивчати теперішній час, а саме 3 (czytać, przepraszać) та 4 (umieć, wiedzieć) дієвідміни дієслів. Читаємо тексти та робимо вправи із додаткових підручників. Знайомимось із назвами польських воєводств. Складаємо короткі офіційні та неофіційні діалоги.

 

3 відеоурок — 3 відео та конспект. Назви національностей польською. Починаємо вивчати Орудний відмінок у формах однини та множини іменників, прикметників та займенників (dziewczyną, ładną, nią). Робота із додатковими підручниками задля закріплення навичок та вмінь.

Вчимо назви професій, занять, а також приступаємо до вивчення 2 дієвідміни дієслів (mówić, tańczyć).

 

 

4 відеоурок - 3 відео та конспект. Числівники від 20 до 100. Поштова адреса польською. Тема сім’ї, питання про вік. Присвійні займенники mój, twój. Вивчення Знахідного відмінка іменників, займенників та прикметників однини ( kobietę, dobrą, ją). Робота із додатковими підручниками.

 

5 відеоурок - 4 відео, конспект, два документи. Тема хобі та пов’язані із нею дієслова.

Вивчення останньої дієвідміни дієслів (pisać, rysować, myć). Оголошення у газетах. Робота із додатковими підручниками.

 

6 відеоурок — 2 відео. Тема їжі. Назви продуктів, страв, напоїв. Числівники від 100 до 1000. Діалоги у закладах харчування. Подання цін. Повторення відмінювання дієслів jeść - їсти та pić - пити. Написи та вивіски, меню.

 

 

7 відеоурок — 1 відео. Розпорядок дня та дієслова, пов’язані із щоденною рутиною. Пори дня. Питання про час Która godzina - Котра година?Робота із додатковими підручниками.

 

8 відеоурок — 3 відео, два документи. Домовляємось про зустріч польською, замовляємо таксі, подорожуємо поїздом. Діалоги на вокзалі. Вивчення родового відмінка однини іменників, прикметників та займенників (dobrej, studentki, jej). Додаткові підручники.

 

9 відеоурок — 2 відео та конспект. Робимо покупки. Назви магазинів та що там можна купити, діалоги. Родовий відмінок множини іменників та прикметників (cytryn, bananów).

Одяг та його покупка, діалоги. Кольори. Додаткові підручники.

 

10 відеоурок — 2 відео та конспект. Вивчення минулого часу дієслів (byłem, zrobiliśmy). Назви місяців. Робота із додатковими підручниками та виконання вправ, читання текстів.

 

11 відеоурок — 2 відео та конспект. Вивчення майбутнього часу дієслів (pójdę, będę czytać, będziemy mogli). Питання про плани. Гороскоп. Знаки зодіаку. Додаткові підручники.

 

12 відеоурок — 2 відео та 2 документи. Карта Польщі. Місце знаходження. Північ, південь, захід, схід польською. Місто та його об’єкти. Діалоги. Вивчення місцевого відмінка однини та множини іменників, прикметників та займенників (na podłodzę, o dziewczynie, o miłej, o nim). Додаткові підручники.

 

13 відеоурок — 1 відео. Відпустка. Подорожі. Діалоги на вокзалі, аеропорту, в готелі. Відпочинок та листівки з-за кордону. Прийменники та відмінки із якими вони поєднуються (przed domem). Додаткові підручники.

 

14 відеоурок — 1 відео. Житло. Меблі. Оренда квартири. Називний та знахідний відмінок множини нечоловічоособових іменників та прикметників (stół – stoły, okno – okna, miły - miłe). Додаткові підручники.

 

15 відеоурок — 1 відео. Погода. Пори року. Частини тіла. Опис вигляду. Хвороби. Утворення прислівників (drogi - drogo). Додаткові підручники.

 

16 відеоурок — 2 відео та документ. Біографія. Доконаний та недоконаний вид дієслів (mówić- powiedzieć, czytać -przeczytać). Додаткові підручники.

 

17 відеоурок — 3 відео. Спорт. Назви дисциплін, спортменів. Віддієслівні іменники та їх утворення (mówić - mówienie). Додаткові підручники.

 

18 відеурок — 1 відео. Курси, наука. Задавання запитань. Написання заяви. Керування дієслів (interesować się czym).

 

19 відеоурок — 1 відео. Свята. Традиції. Привітання з днем народження. Побажання.

 

20 відеоурок — 1 відео. Офіс. Робоче місце. Бізнес. Підприємство.

 

У курс входять тести — це 4 відео та два файли.

ЦІНИ НИЖЧЕ!

ПРОПОЗИЦІЯ "ЕКОНОМ"

НАВЧАННЯ БЕЗ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

90 доларів

ПРОПОЗИЦІЯ "СТАНДАРТ"

Тут я відповім на всі технічні питання, завдань не перевіряю, відповіді є в курсі

100 доларів

ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕМІУМ

НАВЧАННЯ ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ - де я відповідаю на ваші питання, не перевіряю завдань, БОНУСАМИ ТА ДОСТУПОМ ДО СПІЛЬНОГО ЧАТУ В ТЕЛЕГРАМ

110 доларів

Поглиблений відеокурс польської мови на рівні А2 — В1 за 2, 5 місяці

-Для тих, хто хоче знати всю польську мову

- Поглибити та повторити вивчене раніше

- Для тих, хто навчатиметься у польських вузах

Знання, які коштують набагато дорожче у мовній школі або з репетитором по скайпу

Бонуси

- Відео, які стосують числівників польської мови

- Корисні книги для написання письмових робіт

 

Закритий чат в Telegram для спілкування з іншими учасниками курсу

зворотній зв*язок 24/7

 

Поради, консультації, рекомендації на протязі всього навчання

Детально

1 відеоурок - 5 відео. Особистість та її психологічний портрет. Прикметники множини чоловічоособовго роду drogi – drodzy, miły – mili.

Займенники który, która, które, którzy та їх вживання. Додаткові підручники.

 

2 відеоурок — 3 відео. Робота, час роботи. Утворення називного відмінка множини іменників та займенників pan – panowie, aktor – aktorzy, mój – moi. Додаткові підручники.

 

3 відеоурок — 3 відео. Історія. Життя людини, дати. Порядкові числівники czwarty, piąty у датах, наприклад, urodziłem się tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego ósmego roku (я народився 1978 року). Повторення доконаного та недоконаного виду дієслів wyjeżdżać – wyjechać. Польській нобелівські лауреати. Додаткові підручники.

 

4 відеоурок — 1 відео. Плани на майбутнє. Вираження позитивних та негативних почуттів — страху, сумніву, надії, побоювання. Система польської освіти, курси, навчання. Часові звороти.

 

5 відеоурок — 2 відео. Повторення вивченого. Тест. Вправи.

 

6 відеоурок - 3 відео. Місто. Інфраструктура, архітектура, розваги, магазини. Повторення вживання прислівників. Ступені порівняння прикметників ( gruby – grubszy-najgrubszy, wysoki – wyższy – najwyższy). Додаткові підручники.

 

7 відеоурок — 3 відео. Село та природа. Рослини. Звірі. Ступені порівняння прсилівників (wysoko – wyżej – najwyżej). Додаткові підручники.

 

8 відеоурок — 1 відеою Людські стосунки, сім’я, подружжя, кохання, світ почуттів. Складнопідрядні речення із сполучником żeby в опозиції до że. Відмінювання дієслова powinien.

 

9 відеоурок - 7 відео. Дружба. Давальний відмінок однини та множини іменників, прикметників та займенників (Piotrowi, mamie, ojcu, staremu, moim, jej). Відмінювання займенника się. Умовний спосіб та побудова речень (robiłbym, byłbyś). Відмінювання іменника przyjaciel у множині. Огляд та застосування прийменників. Додаткові підручники.

 

10 відеоурок — 1 відео. Повторення. Тест. Вправи.

 

11 відеоурок — 1 відео. Побутові прилади. Безособові форми (kupuje się, robiło się). Утворення віддієслівних іменників. Додаткові підручники.

 

12 відеоурок - 4 відео.Техніка та винаходи. Пасивний дієприкметник (zablokowany, zamknięty). Дієприкметниковий зворот. Безособові форми на -ano, -ono, -to, -ęto (zarezerwowano, zamówiono, umyto, zaczęto) - Додаткові підручники.

 

13 відеоурок - 3 відео. Самопочуття. Здоровий спосіб життя. Наказовий спосіб (pij, bierz, śpiewajmy). Додаткові підручники.

 

14 відеоурок — 2 відео. Туризм. Подорожі. Прийменники.

 

15 відеоурок — 1 відео. Повторення. Тест. Вправи.

 

16 відеоурок — 1 відео. Свята, урочистості, традиції. Складносурядні та складнопідрядні речення.

 

17 відеоурок — 1 відео. Інтернет. Означальні та складнопідрядні речення мети.

 

18 відеоурок — 1 відео. Преса та книжка. Складнопідрядні речення, поєднані займенником to.

 

19 відеоурок — 1 відео. Кіно та телебачення. Складнопідрядні речення причини. Пряма та непряма мова.

 

 

20 відеоурок — 1 відео. Повторення. Тест. Вправи.

 

Основні підручники

1. A. Burkat. A. Jasińska. Hurra!!! Po polsku 2. Podręcznik

2. A. Burkat. A. Jasińska. Hurra!!! Po polsku 2. Zeszyt ćwiczeń.

3. Zeszyt ćwiczeń. Nagrania

Додаткові підручники - це

1. M. Pasieka. Język polski dla cudzoziemców

2. Piotr Garncarek. Czas na czasownik

3. E. Lipińska. Z Polskim na ty.

 

Книги для повторення

1.J. Machowska. Gramatyka? Dlaczego nie?!

2. J. Machowska. Gramatyka ? Ależ tak!

 

Письмо

1. Документ із темами, на які потрібно написати твори польською

2. Відео із вказівками

3. 4 підручники, які допоможуть при підготовці письмових робіт

ПРОПОЗИЦІЯ "ЕКОНОМ"

НАВЧАННЯ БЕЗ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ - ви купили і вчитеся

90 доларів

ПРОПОЗИЦІЯ "СТАНДАРТ"

ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ - 30 хвилин зі мною вживу

100 доларів

ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕМІУМ

НАВЧАННЯ ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ - 30 хвилин розмови зі мною вживу, БОНУСАМИ ТА ДОСТУПОМ ДО СПІЛЬНОГО ЧАТУ В ТЕЛЕГРАМ

110 доларів

Відеоматеріали для підготовки до екзамену на Карту Поляка

- Для тих, хто вже здавав, але не вдалось

- Хто буде здавати, боїться великого масиву інформації, який у курсі поданий у доступній, чіткій зрозумілій формі

Це 21 відео

Пояснення та вказівки

+ Бонус

-1 пробна співбесіда з автором курсу через скайп

-Унікальний підручник, який відкриє всі підводні камені

- Список питань, які вже раніше задавались учням авторки курсу

-зворотній зв*язок 24/7

ціна 1800 грн

Що входить

Курс підготовки до екзамену на Карту Поляка — це

Вступ, передмова (відео)

1. Розповідь про себе - відео та конспект

2. Історія — 5 відео, 3 конспекти

3. Традиції та свята — відео, конспекти

4. Кулінарія — відео, конспект

5. Відомі люди — 3 відео, 2 конспекти

6. Географія — відео, конспект

7. Гімн, прапор, герб — відео, конспекти

8. Молитва — відео, файл

9. Вірш та колядка — відео, файл

10. Пісні — відео, файл

11. Легенди — 2 відео, файл

12. Назви документів — відео, файл

13. Польща і та місцевість, де ви живете - відео та три файли

14. Улюблена книга та фільм — відео, файл

ПРОПОЗИЦІЯ "ЕКОНОМ"

НАВЧАННЯ БЕЗ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

52 дол 

ПРОПОЗИЦІЯ "СТАНДАРТ"

ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ

61 дол

ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕМІУМ

НАВЧАННЯ ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ, БОНУСАМИ ТА ДОСТУПОМ ДО СПІЛЬНОГО ЧАТУ В ТЕЛЕГРАМ

65 дол

Суто граматика на рівні А1

Підійде для тих,

хто вчив граматику, але хоче пригадати базу

хто знає слова, окремі вирази, але не вміє будувати речення

Бонуси

Корисні тести

Зворотній зв*язок 24/7

ціна 440 грн

Що входить

 

Базова початкова граматика,

11 відеоуроків

Пояснення

Завдання

Підручники

 

 

1. Теперішній час дієслів. 4 дієвідміни - czytam,robisz, piszę, pracujemy (3 відео, 5 файлів)

2. Минулий час дієслів - zacząłem, czekaliśmy (1 відео та файл)

3. Майбутній час дієслів - będę czytać, będziemy mogli, zaczniemy (1відео, 1 файл)

4. Родовий відмінок однини іменників, прикметників та займенників - kobiety,człowieka,dziecka, lalki, jego (1 відео, 2 файли)

5. Родовий відмінок множини іменників та прикметників- bananów,cytryny (відео,файл)

6. Місцевий відмінок - o kobiecie, na krześle (відео, 2 файли)

7. Знахідний відмінок іменників, прикметників, займенників однини - w sobotę, ją (відео,файл)

8. Орудний відмінок іменників, прикметників, займенників одинини та множини — nadzieją, chłopczykiem (відео, файл)

9. Називний та знахідний відмінок множини нечоловічоособових іменників - koń - konie, książka - książki (відео)

10. Віддієслівні іменники - siedzieć - siedzenie (відео)

11. Вид дієслова - iść - pójść (відео, файл)

 

ПРОПОЗИЦІЯ "ЕКОНОМ"

НАВЧАННЯ БЕЗ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

14 дол

ПРОПОЗИЦІЯ "СТАНДАРТ"

ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ

15 дол

ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕМІУМ

НАВЧАННЯ ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ, БОНУСАМИ ТА ДОСТУПОМ ДО СПІЛЬНОГО ЧАТУ В ТЕЛЕГРАМ

16 дол

Суто граматика на рівні А2 — В1

Підійде для тих,

хто хоче поглибити свої граматичні знання і знати всю граматику польської мови

Бонуси

Корисні тести

 

Ціна 440 грн

Що входить

11 відео

Пояснення

Завдання

Підручники

Це

1. Називний відмінок множини іменників, прикметників, займенників чоловічоособового роду, наприклад, student - studenci, pieszy - piesi, czyj - czyi...
2.Ступені порівняння прикметників - mały - mniejszy- najmniejszy; wąski - węższy- najwęższy...
3.Ступені порівняння прислівників - mało- mniej- najmniej; dużo - więcej- najwięcej...
4.Умовний спосіб - chciałbym, moglibyśmy, zrobiłabym...
5. Наказовий спосіб - rób, piszmy, bądź...
6. Давальний відмінок - Ewie, prezydentowi, ojcu...
7. Кличний відмінок - Kasiu, kobieto, Zosiu...
8.Безособові форми дієслів - robi się, mówiono...
9. Дієприкметник пасивний przeczytany, napisany 
10.Дієприслівник - napisawszy, przyniósłszy...

11 Дієприкметник активний - piszący, czytający

 

ПРОПОЗИЦІЯ "ЕКОНОМ"

НАВЧАННЯ БЕЗ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

14 дол

ПРОПОЗИЦІЯ "СТАНДАРТ"

ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ

15 дол

ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕМІУМ

НАВЧАННЯ ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ, БОНУСАМИ ТА ДОСТУПОМ ДО СПІЛЬНОГО ЧАТУ В ТЕЛЕГРАМ

16 дол

Відеокурс польської мови для дітей (вік 5-6 років)
Слухання
Письмо
Нові слова
Цікаві завдання

Курс записаний російською мовою 
 

ПРОПОЗИЦІЯ "ЕКОНОМ"

НАВЧАННЯ БЕЗ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

25 дол

ПРОПОЗИЦІЯ "СТАНДАРТ"

ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ

29 дол

ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕМІУМ

НАВЧАННЯ ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ, БОНУСАМИ ТА ДОСТУПОМ ДО СПІЛЬНОГО ЧАТУ В ТЕЛЕГРАМ

33 дол

ЧИСЛІВНИКИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ. ПОЯСНЕННЯ ТА ВПРАВИ

ПРОПОЗИЦІЯ "ЕКОНОМ"

НАВЧАННЯ БЕЗ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

12 д

ПРОПОЗИЦІЯ "СТАНДАРТ"

ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ

14 дол

ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕМІУМ

НАВЧАННЯ ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ, БОНУСАМИ ТА ДОСТУПОМ ДО СПІЛЬНОГО ЧАТУ В ТЕЛЕГРАМ

15 дол

ПРОПОЗИЦІЯ "ЕКОНОМ"

НАВЧАННЯ БЕЗ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

12 дол

ПРОПОЗИЦІЯ "СТАНДАРТ"

ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ

14 дол

ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕМІУМ

НАВЧАННЯ ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ, БОНУСАМИ ТА ДОСТУПОМ ДО СПІЛЬНОГО ЧАТУ В ТЕЛЕГРАМ

15 дол

Вивчення дієслів із різними префіксами (відеоуроки записані російською мовою). Відеодиктанти
 

ПРОПОЗИЦІЯ "ЕКОНОМ"

НАВЧАННЯ БЕЗ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

7 дол

ПРОПОЗИЦІЯ "СТАНДАРТ"

ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ

8 дол

ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕМІУМ

НАВЧАННЯ ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ, БОНУСАМИ ТА ДОСТУПОМ ДО СПІЛЬНОГО ЧАТУ В ТЕЛЕГРАМ

9 дол

Курс польської мови за піснями

Нові слова, завдання, слухання

ПРОПОЗИЦІЯ "ЕКОНОМ"

НАВЧАННЯ БЕЗ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

29 дол

ПРОПОЗИЦІЯ "СТАНДАРТ"

ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ

35 дол

ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕМІУМ

НАВЧАННЯ ІЗ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ, БОНУСАМИ ТА ДОСТУПОМ ДО СПІЛЬНОГО ЧАТУ В ТЕЛЕГРАМ

36 дол

 Прискорений відео курс польської мови з нуля ЗА 1 МІСЯЦЬ!

-Для тих, кому потрібно негайно вивчити мову

- Хто вже через місяць їде на роботу або навчання

БОНУС

 

КОРИСНІ СЛОВНИКИ ТА КНИГИ!

Що входить

26 відеоуроків

Кожного дня новий урок!

Необмежений доступ до всіх матеріалів

Самостійне вивчення

Пояснення

Діалоги

Домашнє завдання

Слухання

Зворотній зв*язок 24/7

Закритий чат в Телеграм для спілкування з іншими учасниками курсу

Ціна 1000 грн

Друзі, пропоную вам нову послугу — лінгвокоучинг!

Я закінчила навчання та здобула сертифікат коуча! Відтепер коучинг я буду практикувати і у викладанні польської мови. Тобто допомагатиму вам досягати поставленої цілі! Нерідко я чую, що вам бракує мотивації при вивченні мови! Як її знайти? Дуже просто! Просто поставити ціль. Зрозуміти, для чого вам потрібна ця мова! Якщо просто так, то вона ніколи не стане навиком. Вам чітко потрібно розуміти за скільки, чому і навіщо вам потрібно вивчити цю іноземну мову! Записуйтесь на безкоштовну лінгвокоуч — сесію, де ми розставимо пріоритети та визначимо вашу ціль, а також знайдемо мотивацію та енергію! Спробуйте, можливо це потрібно вам зараз найбільше! Підтримка та порада, а також допомога та енергія! Отож вперед! Досягайте ваших цілей! Зрозумійте, для чого вам потрібна польська мова! Визначте ціль! А нова мова стане способом, інструментом її досягнення!

Друзі, унікальна пропозиція!

Доступ до закритої групи з польської мови!

Що це таке!?

  1. Доступ до прямих ефірів, вебінарів та можливість ставити питання. Цікавинки, якими я ділитимусь з Вами.

  2. Спілкування з іншими учасниками моїх курсів онлайн з польської, де ми ділимось досвідом та допомагаємо один одному

  3. Можливість спільних занять вживу

  4. Матеріали, рекомендації та зворотній зв*язок від мене

  5. Унікальна можливість познайомитись з хорошими людьми та вдосконалити мову

Ціна одноразова за вступ — 300 грн.
Для тих, хто купує мої курси онлайн — БЕЗ ОПЛАТИ!

Мої сертифікати

Патент на мою авторську методику

СЕРТИФІКАТ,ЯКИЙ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАННЯ У "BARDZO DOBRZE"

cert1.png

Якщо у вас є питання, то можете завжди мені написати або ЗАПИСАТИСЬ НИЖЧЕ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАТИ У  ПОДАРУНОК МОЮ ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ!

Також є можливість проведення розмовних занять по скайпу! Для запису також натискайте на кнопку нижче! 10 % ВІД ПРОДАЖУ ІДЕ НА БЛАГОДІЙНІСТЬ!

ЯК ОПЛАТИТИ, РОЗПОВІДАЮ  У                             ВІДЕО НИЖЧЕ

фото.jpg

Сокол-Торська Ольга
Автор курсів, магістр польської філології, більше 5 років досвіду
викладання, психолог, лайф-коуч, арт-терапевт, член Східноукраїнської
асоціації арт-терапевтів, письменниця, перекладач, поліглот, лінгвокоуч.
Живу у Варшаві. Запатентувала авторську методику онлайн курсу
відеоуроків польської мови "Sylaba", які дійсно дають результат. Вже десятки учнів в цьому переконались, та навіть лише за відеоуроками здали екзамен на Карту Поляка. Також я навчаю української поляків, іноземців, об*єдную українців у світі. 
Пишу художні тексти серцем та душею, аби зцілювати та надихати.

Репетитор польської мови із БАГАТОРІЧНИМ  досвідом роботи!
Освіта вища, диплом магістра з відзнакою.

Вересень 2009 – червень 2014 навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка, польська філологія, спеціальність: польська мова та література, магістратура Жовтень 2013 – лютий 2014 навчання у Варшавському університеті, студентська програма обміну, бюджетна форма навчання Додаткове навчання 31. 07. 2011 – 27.08.2011 – Літня школа польської мови та культури, Польща (Szkoła Letnia Języka i Kultury Uniwersytetu Śląskiego,Cieszyn) 26.11.2011 – 13.12.2011 – Вроцлавський університет, Польща (Uniwersytet Wrocławski - praktyki językowe) 22.09.2012 тренінг для вчителів «Польська мова як іноземна» (Szkolenie dla nauczycieli języka polskiego. Szkoła języków obcych Glossa z Krakowa) 07.05. 2013- 12.05. 2013 – мовна практика (Zielona Góra, Polska) Досвід роботи Липень – серпень 2012, 2014 рр. - репетитор у «Літній школі української мови та культури» в Українському Католицькому Університеті Листопад – грудень 2012 - педагогічна практика у Класичній гімназії при ЛНУ ім. І. Франка (вчитель української мови та літератури) Липень - серпень 2012 – перекладацька практика у Львівському університеті імені Івана Франка (переклад юридичних документів із польської на українську мову) Квітень – травень 2014 – асистентська магістерська практика у Львівському національному університеті імені Івана Франка Березень – квітень 2012 року – участь у VIII Всеукраїнському конкурсі з орфографії польської мови, який відбувався в Івано-Франківську, ІІ місце 2014 р. – 2015 р. – викладач польської мови у мовній школі 
 

Більше про мене та мої відеоуроки, історію їх створення та реальну ефективність читайте нижче

Чим зручні ці відеоуроки!
- Ви переглядаєте у будь-який час дня та ночі та ту кількість разів, яку вам
треба! Можете відео ставити на паузу, а потім продовжити вивчення! Не
треба
домовлятись про заняття з репетитором та підбирати зручний час, якщо
репетитор є у вас на відео завжди!
- Матеріали залишаються у вас і ви можете повторити інформацію коли
завгодно! Постійний доступ до відеоматеріалів!
- Економимо час та гроші, акцентуємо увагу на ваших знаннях та
розмовній
мові!
-Також ви будете додані до закритого чату, в телеграм, де зможете
познайомитись та поспілкуватись з однодумцями! Там я так само ділюсь
цікавинками та дуже корисною інформацією!
Тож вивчайте польську мову онлайн з polski bardzo dobrze.


Трівалість - 2, 5 місяці! 20 відеоуроків!
Формат: відео + текст
Cистемність
Зворотній зв'язок
Відповіді на всі домашні завдання є у курсі
Нічого не потрібно купувати. Лише видрукувати підручник. Можна і
купити
для зручності, якщо є зайві кошти
Спільнота для спілкування однодумців, де розміщую корисні слова,
посилання,
матеріали
100% гарантії результату
Запатентована авторська методика
Багато учнів уже пройшли навчання і 90% говорять, що відеоуроки дійсно
дають результат
Сертифікат про закінчення навчання
10 % - на благодійність!
А також бонус — визначення вашого рівня знання мови!
Все, що порібно – ноутбук/ПК, доступ в Інтернет і бажання старанно
працювати.

Вивчити те саме, що вчать у мовній школі за півроку або займаючись з
репетиторами за кругленьку суму, або ж придбати відеокурси і заплатити
в
десятки разів менше, економлячи свій час та гроші, та отримуючи куди
кращі
результати за словами учнів, які купили курси!

Обирати тільки Вам!


Якщо Ви
- Хочете навчатись у Польщі та отримати європейський диплом, якісну
освіту із
широкими перспективами?
- Знайти високооплачувану роботу за кордоном, а без знання мови це
неможливо?
- здати екзамен на Карту Поляка, пройти співбесіду з консулом
польською, що
дасть змогу навчатись в Польщі безкоштовно та легше отримати візу
- Створити свій бізнес та вести переговори
Якщо Ви
- ходили на курси, займались вживу з репетитором, все розумієте, а
говорити
далі не можете
- заплутались у дієвідмінах та закінченнях
- проходили курси по фільмах та онлайн марафони, але граматичної бази
далі
немає
- цілий день працюєте, та не маєте часу на вивчення польської
Тоді
Вам потрібні відеоуроки від “Bardzo dobrze”, адже ви

Твердо ➡ засвоєте базу польської мови та складете її повну картину
будете добре спілкуватися польською
➡ Швидко вивчите граматику
➡ Вільно почуватись у громадських місцях з будь-якого приводу
-нарешті здасте карту поляка відгуки силка відеоматеріал
- зможете дивитись та слухати відеоуроки у будь-який час дня та ночі
-матимете необмежений доступ до всіх матеріалів, які включені у курс та є
безкоштовними
- заощадите час та гроші на поїздки до репетитора
- зворотній зв*язок від автора курсу 24/7


Маєте питання?
Якщо ви хочете купити, але щось вам заважає, я відповім вам особисто!
Пошта olapolski8@gmail.com


Який ви отримаєте результат?
1.Ви нарешті складете повну граматичну картину мови
2. Зможете опанувати розмовний, комунікативний рівень, або
удосконалите
теперішній
3. Не будете боятись зробити помилку та заговорите польською.
3. Нарешті здасте екзамен на Карту Поляка

  Вивчайте польську легко, просто та доступно та досягайте поставлених цілей! Я ЗАПИСАЛА НЕ ПРОСТО КУРС ВІДЕОУРОКІВ. ЦЕ УРОКИ ЯК ВЖИВУ ЗІ МНОЮ ПО СКАЙПУ, ЗА ЯКИМИ ЛЮДИ ЗДАЮТЬ НАВІТЬ КАРТУ ПОЛЯКА І ВЖЕ ДЕСЯТКИ УЧНІВ ПЕРЕКОНАЛИСЬ У ЇХ ЕФЕКТИВНОСТІ!

ТОМУ, ЯКЩО ВИ НЕ ХОЧЕТИ ВИТРАЧАТИ СВІЙ ЧАС ТА ГРОШІ НА НЕЕФЕКТИВНІ МЕТОДИКИ, ЯКІ НЕ ДАЮТЬ РЕЗУЛЬТАТУ, ТО ВИВЧАЙТЕ ПОЛЬСЬКУ РАЗОМ ЗІ МНОЮ! 
ВИВЧІТЬ МОВУ ОДИН РАЗ, АЛЕ ЯКІСНО! А ВИ ВЧИТЕ-ВЧИТЕ, А ЗАГОВОРИТИ ДОСІ НЕ МОЖЕТЕ? БО ВЧИТЕ ЗА ХИБНОЮ МЕТОДИКОЮ! 
МІНІМУМ ДВА МІСЯЦІ ТРЕБА ВЧИТИ! ЗАКОТИТИ РУКАВИ І ПРАЦЮВАТИ! 
ВСЕ У КОМПЛЕКСІ МАЄ БУТИ - ГОВОРІННЯ, ЧИТАННЯ, ПИСЬМО, СЛУХАННЯ, ПЕРЕКАЗ ТЕКСТІВ, ГРАМАТИКА! НЕ БУДЕ ЧОГОСЬ ОДНОГО - НЕ БУДЕ РЕЗУЛЬТАТУ! 

ТІЛЬКИ РЕГУЛЯРНО, СИСТЕМАТИЧНО! МАТИ КОНКРЕТНУ ЦІЛЬ. ДАТИ ВІДПОВІДЬ НА ПИТАННЯ "ДЛЯ ЧОГО ВАМ МОВА? ЯК ШВИДКО ВИ МАЄТЕ ЇЇ ВИВЧИТИ?" ТОДІ БУДЕ РЕЗУЛЬТАТ.
ЯКЩО У ВАС ТАКА ПРОБЛЕМА, ЯК В ЦІЄЇ ЖІНКИ, ЯКА ПИСАЛА МЕНІ НИЖЧЕ, ТО ВАМ ТОЧНО ПІДІЙДУТЬ МОЇ УРОКИ.
"Доброго дня Оля! Дуже дякую за повідомлення. Я шукаю зручний формат вивчення польської мови. Зараз працюю в Польщі. Переглянула багато сайтів, потрохи почала вивчати. Але розумію, що все ж таки для мене краще заняття з вчителем. Графік роботи день/ ніч, тому не дуже зручно мені і вчителю спілкуватися. Теж саме з онлайн уроками. От і не можу визначитися"МОЇ УРОКИ НЕ ДЛЯ ВСІХ, А ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ РОЗВИВАТИСЬ ТА ВЧИТИСЬ, КОМУ ТРЕБА ЗДАТИ СЕРТИФІКАЦІЙНІ ІСПИТИ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ АБО ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО!

Договір про надання послуг (публічна оферта)
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Фізична особа – підприємець Сокол-Торська О. В. (далі – Виконавець), пропонує будь-якій
фізичній чи юридичній особі (далі – Замовник) укласти цей Договір на визначених у ньому
умовах.
1.2. Відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України цей договір є публічною офертою
(публічним договором), і у разі прийняття його умов (акцепту) Замовник зобов'язується сумлінно
їх виконувати.
1.3. Незгода з визначеними у цьому Договорі умовами тягне за собою неможливість надання
Виконавцем послуг навчання.
1.4. Замовник надає дозвіл Виконавцю на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону
України "Про захист персональних даних".
2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
2.1. Виконавець відповідно до умов цього Договору надає Замовнику послуги навчання згідно з
навчальними планами, детальний опис яких міститься на веб-сайті
https://olasok45.wixsite.com/polski-bardzo-dobrze (далі – послуги навчання).
2.2. Факт оплати Замовником послуг навчання свідчить про безумовне прийняття Замовником
умов, визначених цим Договором.
2.3. Вартість послуг навчання визначається залежно від обраного Замовником навчального плану.
2.4. Ухвалення цієї Оферти і відповідно, укладення цього Договору означає, що Замовник, у
необхідній для нього мірі, ознайомився з умовами цього Договору (далі – Оферти) та програмою
дистанційних курсів, розміщених за адресою: https://olasok45.wixsite.com/polski-bardzo-dobrze.
3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ВИКОНАВЦЯ
3.1. Виконавець зобов'язується:
3.1.1. На підставі цього Договору та після оплати вартості обраного Замовником навчального плану
надати йому послуги навчання у строк, визначений зазначеним планом.
3.1.2. Забезпечити безперервність навчального процесу відповідно до обраного Замовника
навчального плану.
3.1.3. Вчасно повідомляти Замовника про перенесення занять, передбачених навчальним планом, з
одночасним повідомленням дати, на яку перенесено зазначене заняття.
3.1.4. Надавати Замовнику послуги згідно з умовами цього Договору.
3.2. Виконавець має право:
3.2.1. Зупинити/припинити надання Замовнику послуг навчання в односторонньому порядку у
таких випадках:
• Замовник порушив умови цього Договору;
• Замовник вчинив дії незаконного чи аморального характеру, що порушують громадський
порядок, що посягають на честь та гідність громадян та підприємств та/або викликають їхні
скарги, чи скоїв дії, направлені на отримання конфіденційної інформації чи інформації зі
спеціальним доступом;
3.2.2. В односторонньому порядку розірвати цей Договір достроково у разі невиконання
Замовником його умов, зокрема пунктів 4.1.1, 4.1.4 – 4.1.5 цього Договору та/або систематичного
невиконання Замовником правил поведінки.
3.2.3. Вносити в односторонньому порядку зміни до цього Договору, а також навчальних планів та

вартості послуг навчання з попередньою публікацією на сайті https://olasok45.wixsite.com/polski-
bardzo-dobrze. При цьому внесення змін до навчальних планів та вартості послуг навчання при

наданні Замовнику послуг навчання не допускається.
3.2.4. Вимагати від Замовника відшкодування збитків, заподіяних діями Замовника.
3.2.5. Переносити заняття, передбачені навчальним планом, з одного дня на інший, але вчасно
попередивши Замовника не менше, ніж за три години.
4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЗАМОВНИКА
4.1. Замовник зобов'язаний:
4.1.1. Добросовісно виконувати умови цього Договору, дотримуватись правил поведінки та
своєчасно внести плату за послуги навчання за обраним навчальним планом.
4.1.2. Дотримуватись плану навчання та своєчасно вивчати матеріали курсу. В іншому випадку,
Замовник позбавляється права на пред'явлення будь-яких претензій щодо недоотриманої внаслідок

цього послуги.
4.1.3. Дотримуватись правил поведінки на заняттях/вебінарах та виявляти повагу до Виконавця,
інших учасників навчальної програми.
4.1.4. При отриманні послуг не здійснювати несанкціоновану розсилку листів (спам), не
здійснювати неавторизований доступ до комп'ютерних систем, програмного забезпечення, даних
та інших матеріалів, захищених авторським правом, не копіювати та не поширювати їх.
4.1.5. Будь-які матеріали, отримані Замовником від Виконавця в рамках послуг, що надаються,
можуть використовуватися Клієнтом тільки в особистих цілях і не можуть передаватися третім
особам чи транслюватися на широкий загал. Замовнику забороняється відтворювати, повторювати
та копіювати, продавати та перепродавати матеріали, надані Виконавцем у рамках наданих Послуг.
4.2. Замовник має право:
4.2.1. Отримувати послуги навчання, передбачені цим Договором.
4.2.2. Вимагати дотримання Виконавцем умов цього Договору.

4.2.3. Вносити оплату Виконавцю за послуги навчання, згідно з обраним навчальним планом, будь-
яким із передбачених чинним законодавством України способом.

5. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
5.1. Послуги навчання за цим Договором надаються на умовах 100-відсоткової передоплати одного
з тарифів навчальної програми.
5.2. Усі розрахунки здійснюються у національній валюті України – гривні.
5.3. Виконавець не несе відповідальності за порядок перерахування/зарахування коштів. Безпека та
інші умови використання вибраних Замовників способів оплати виходять за рамки Договору та
регулюються угодами з відповідними платіжними інтеграторами. Замовник самостійно несе
відповідальність за помилки, допущені ним під час оплати Послуг. Виконавець не несе
відповідальності за збитки або інші несприятливі наслідки, які можуть виникнути у Замовника та/
або третіх осіб у разі неправильного вказання призначення платежу.
5.4. Моментом оплати вважається момент зарахування коштів на розрахунковий рахунок
Виконавця.
6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
6.1. За невиконання або неналежне виконання умов цього Договору Виконавець та Замовник
несуть відповідальність, передбачену цим Договором та чинним законодавством України.
6.2. Замовник усвідомлює, що порушення умов цього Договору призводить до його розірвання
Виконавцем в односторонньому порядку з подальшим припиненням/зупиненням надання послуг
навчання.
6.3. Виконавець не несе відповідальності за невідповідність наданих Послуг очікуванням
Замовника. При цьому суб'єктивна негативна оцінка Замовником наданих Виконавцем Послуг не є
підставою вважати Послуги не наданими або наданими неналежним чином.
6.4. Жодна інформація, матеріали та/або консультації, що надаються Виконавцем у рамках надання
послуг за цим договором, не можуть розглядатися як гарантії. Прийняття рішень на основі всієї
наданої Виконавцем інформації знаходиться у винятковій компетенції Замовника. Замовник бере
на себе повну відповідальність та ризики, пов'язані з використанням інформації та матеріалів,
наданих Виконавцем у рамках виконання своїх зобов'язань за цим Договором.
6.5. Замовник несе повну відповідальність за незаконний доступ та здійснення несанкціонованого
втручання у роботу комп'ютерів, систем та комп'ютерної мережі відповідно до чинного
законодавства України.
6.6. У разі порушення Замовником умов Договору Виконавець звільняється від виконання взятих
на себе за цим Договором зобов'язань.
7. ФОРС-МАЖОР
7.1. Виконавець та Замовник звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання
своїх зобов'язань за цим Договором, якщо це стало наслідком обставин непереборної сили, що
виникли після набуття чинності цим Договором внаслідок подій надзвичайного характеру, які не
могли бути передбачені та яким неможливо було запобігти.
8. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ
8.1. Договір набирає чинності з оплати послуг навчання Замовником Виконавцю та діє протягом
усього терміну, визначеного у вибраному Замовником навчальному плані.
9. ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК
9.1. Усі суперечки та розбіжності, що виникли щодо виконання умов цього Договору, підлягають
вирішенню шляхом переговорів на підставі письмової заяви (претензії) Замовника.

9.2. Виконавець після отримання від Замовника послуг заяви (претензії) зобов'язаний протягом 10
(десяти) днів задовольнити заявлені вимоги або направити Замовнику мотивовану відмову.
9.3. У разі якщо суперечка, яка виникла, не буде врегульована в претензійному порядку, Замовник
або Виконавець має право звернутися до суду за місцезнаходженням Виконавця.
9.4. Замовник послуг гарантує, що всі умови цього Договору зрозумілі, і він приймає їх безумовно і
в повному обсязі.
11. АДРЕСИ ТА РЕКВІЗИТИ
Виконавець
Юр. адреса: Україна, 81535, Львівська обл., Львівський р-н, село Поріччя-Задвірне, вулиця Зелена,
будинок 863
Фізична особа підприємець
Cокол-Торська Ольга Володимирівна
ІПН: 3375409623
Розрахунковий рахунок: UA113052990000026000001046248
olasok45@gmail.com

bottom of page